Rīgas Domā no 9. līdz 30. oktobrim jau otro gadu izskanēs latviešu mūzikas festivāls ‘’Latvijas rudens 2020’’ un atklāšanas koncertā “Meditācijas Dievmātei” 9. oktobrī muzicēs soprāns Ilze Grēvele-Skaraine, saksofoniste Baiba Tilhena un ērģelniece Larisa Carjkova.

Programmas centrā likts Renātes Stivriņas cikls "Meditācijas Dievmātei" soprānam, saksofonam un ērģelēm, kas Rīgā un Rīgas Domā vēl nav skanējis. Lūgšana Dievmātei izskanēs gan Andra Vecumnieka jaundarbā Ave Maria, gan Riharda Dubras ērģeļskaņdarbā “Dievišķā roze”. Vēl programmā arī Alfrēda Kalniņa, Jāzepa Vītola un Aivara Kalēja ērģeļdarbi, kā arī jauns opuss ērģelēm - Leo Lobreva kompozīcija Ad astra.

Soprāns Ilze Grēvele-Skaraine ieguvusi maģistra grādu Senās mūzikas dziedāšanā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā doc. A. Rūrānes klasē, šobrīd turpina studijas vokālās katedras maģistrantūrā un ir arī docētāja Senās mūzikas katedrā. Studējusi Hāgas Karaliskajā konservatorijā Nīderlandē un Lietuvas Mūzikas un Teātra akadēmijas operdziedāšanas klasē.