No 16. jūnija norisinās vērienīga 7. Rīgas Starptautiskā tekstilmākslas un šķiedras mākslas triennāle ar vadmotīvu QUO VADIS?. Triennāles darbu plašā ekspozīcija ir skatāma Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā  un Mākslas muzejā RĪGAS BIRŽA.

Sarunā tiekamies ar šī projekta vadītāju un  Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja izstādes kuratori Veltu Raudzepu, ekspozīcijas Mākslas muzejā RĪGAS BIRŽA kuratori Vitu Birzaku, kā arī publicisti, Textile-forum-blog.org autori, ETN dibinātāju Beatrisi Sterku.

7. Rīgas Starptautiskā tekstilmākslas un šķiedras mākslas triennāle klātienē pulcē dalībniekus ne tikai no Latvijas un citām Eiropas valstīm, bet arī Kanādas, ASV, Japānas, Brazīlijas, Kostarikas, Dienvidāfrikas, Taivānas u.c. Atsaucoties triennāles vadmotīvam "Quo vadis?" (Kurp ejam?), autori savos darbos risina sarunas gan par mākslas un nozares evolūciju mūsdienās, gan globālām ģeopolitiskām un sociālām problēmām, kā arī pievēršas refleksijai par sevi konkrētajā laikā un telpā. Mākslinieki akcentējuši šodienas aktualitātes – nežēlīgo karu Ukrainā, pandēmiju un tās sekas, klimata pārmaiņas pasaulē – un citus sabiedrībai jūtīgus un sāpīgus jautājumus.

Triennāles galvenā izstāde skatāma līdz 17. septembrim.