Lai izdodas palikt nomodā, pirms tavā pagalmā ierodas Jaunais gads, iegriez pirmo danci ar "Sansusī" un draugiem sagatavotā virtuālā vecgada speciālizlaidumā "Sansusī Ziemas epizode 2021", par kuru "Klasikai" plašāk stāsta "Sansusī" radītājs Armands Siliņš.

Vakars sāksies 31. decembra pēdējās divās stundās (ap plkst. 22.00) un ilgs vismaz līdz pat nākamā gada otrajai rīta stundai. Gaidāmi pāris saldsērīgi, pat mazliet skumji muzikāli brīži, kas mīsies ar neskaitāmām eksperimentālām, ugunīgām, jautrām un varbūt pat nelāgi smieklīgām ainām, būs kāds deklamēts vārds, kā arī Jaungada uzruna, kurai sekos traku trakā diskotēka ar enerģijas dinamītu DJ Nieri.

Gandrīz piecu stundu ilgajā epizodē, kas būs skatāma www.sansusi.lv, piedalīsies tādi mākslinieki kā dziedātāji Ieva Parša, Jolanta Strikaite, Edgars Auniņš, Ansis Bētiņš un Armands Siliņš, instrumentālisti – akordeonists Artūrs Noviks, pianisti Ēvalds Lazarevičs un Rihards Plešanovs, vijolniece Paula Šūmane, aktieri Jana Ļisova, Mārtiņš Upenieks, Elizabete Skrastiņa, vārda meistari Marija Luīze Meļķe, Alberto, Valters Dakša, teātra trupa "Kvadrifrons", kameransambļi – Tresensus, Quadra un vijolnieks Konstantīns Paturskis, grupa Jakob Noiman band, multimākslinieks Platons Buravickis, horeogrāfe Madara Luīze Muzikante, aktieris un mūziķis Artūrs Čukurs, sitaminstrumentālists Ernests Vilsons un DJ Nieris.