Sestdien, 26. septembrī, ar koncertu “LeNeSOns un Sprīdītis” Lielajā ģildē  ieskanēsies trīspadsmitā Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra (LNSO) koncertcikla “LeNeSOns” sezona.

Lelle LeNeSOns – caur dažādiem piemēriem palīdzēs izzināt mūzikas apvāršņus un orķestra noslēpumus, skaidros koncertā dzirdēto, kā arī mācīs uzvedības normas klasiskās mūzikas koncertos.

Būs brīnišķīga, Annas Brigaderes lugas „Sprīdītis” iedvesmota mūzika, ko diriģenta Raimonda Gulbja vadībā spēlēs Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris. Programmā Jāzepa Vītola, Arvīda Žilinska un Induļa Kalniņa „Sprīdītim” veltītas muzikālās lappuses – uvertīra, balets un opera!

Raimonds Gulbis vairāk pazīstams kā fagotists un kordiriģents, taču pēdējos gados aizvien biežāk redzams arī orķestra priekšā. Orķestra diriģēšanas prasmes apgūst Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā profesora Andra Vecumnieka klasē.

Raimonds Gulbis ir LNSO fagotu grupas mūziķis kopš 2011. gada, ir fagotu grupas koncertmeistars Orķestrī „Rīga”, strādājis arī Liepājas Simfoniskajā orķestrī.

Kā diriģents, kormeistars un vokālais pedagogs darbojies ar koriem “Atbalss”, “Viesturzeme”, Emīla Dārziņa jaukto kori, šobrīd strādā ar koriem "Silvicola", “Daudzeva” un “Noskaņa”. Ir fagota spēles pedagogs Jāzepa Mediņa 1. mūzikas skolā.