22. septembrī Lielajā ģildē ciklā "Simfoniskais hits ar Goran Gora" līdzās Arvo Perta Pirmajai simfonijai izskanēs 80. gadu beigās tapušais Pētera Vaska Koncerts angļu ragam un orķestrim. Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri diriģēs Guntis Kuzma, bet pirmo reizi solists tajā būs LNSO oboju grupas koncertmeistars Egils Upatnieks. Vaicāts, cik sen jau viņš lūkojies šī darba virzienā, Egils neslēpj: Vaicāts, cik sen jau viņš lūkojies šī darba virzienā, Egils neslēpj: „Kolīdz es sapratu, ka, varbūt, kādreiz varēšu to nospēlēt, tad tas sapnis jau bija dzīvs. Tas tiešām ir ļoti, ļoti, ļoti skaists koncerts.

Pētera Vaska Koncerts angļu ragam bez nekāda pārspīlējuma ir labākais koncerts angļu ragam, kāds ir pasaules mūzikas repertuārā. To saku gan tāpēc, ka esmu latvietis, — arī koncerts ir ļoti latvisks.

Tajā pašā laikā tas ir universāls, ar humānu skatījumu uz lietu dabu. 2013. gada dziesmusvētku simfoniskās mūzikas koncertā spēlēju tikai otro daļu ar nosaukumu Folk Music, tāpēc tā tur tik labi iederējās. Katrā ziņā tas ir koncerts, ko ikvienam angļu raga spēlētājam gribētos nospēlēt.”