28. maijā vasaras sezonu sāks Dzintaru koncertzāle Jūrmalā, kas saistībā ar Krievijas iebrukumu Ukrainā būs krietni atšķirīgāka no citus gadus pieredzētajām. Tomēr piedāvājums būs krāsains un daudzveidīgs, iepriecinot gan akadēmiskās, gan džeza, gan popmūzikas cienītājus.

Dzintaru koncertzāles sezonas atklāšanas koncertā 28. maijā uzstāsies Latvijas Radio bigbends, Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris, solisti un Raimonds Pauls. Dzintaru koncertzālē šajā vasarā norisināsies arī jau publikas iecienītie baleta, "Artissimo" un "Summertime" festivāli. Jau septīto gadu būs plaša "Jūrmalas festivāla" programma, ko ievadīs tradicionālais ērģelnieces Ivetas Apkalnas koncerts saullēktā. Jūlijā Dzintaru koncertzālē uzstāsies arī Elīna Garanča, kā arī iecerēti vairāki latviešu estrādes mākslinieku koncerti.

Mediju pasākumā, kas veltīts Dzintaru koncertzāles vasaras sezonai, tiekamies ar LNOB galveno diriģentu Mārtiņu Ozoliņu, Rīgas Doma zēnu kora māksliniecisko vadītāju Mārtiņu Klišānu, pianistu Andreju Osokinu, maestro Raimondu Paulu un Latvijas Radio bigbenda vadītāju Kārli Vanagu.