16. decembrī galerijā “Romas dārzs” apmeklētājiem durvis vēra Liepājā pirmais Leļļu mākslas un dizaina muzejs. Pamatekspozīcijā skatāma 19. un 20. gadsimta leļļu, rotaļlietu un sadzīves priekšmetu vēsture, bet paredzētas arī trīs izstāžu zāles, kurās tiks izstādīta laikmetīgā māksla un būs dizainam veltītas izstādes. Te arī Liepājā mazākā izstāžu telpa ar nosaukumu “Mākslas ala”, kurā muzeja veidotāji piedāvās rīkot personālizstādes gan topošajiem, gan profesionālajiem māksliniekiem. Pirmais šīs mākslas telpas iemītnieks - porcelāna degunradzis, kuru veidojusi māksliniece Emīlija Lielā.

Laikmetīgo mākslas ekspozīciju pārstāv izcili sava aroda meistari: liepājnieks Pēteris Sidars, Diāna Dimza-Dimme, Margarita Germane, Diāna Adamaite, kā arī Ināra Liepa un Uldis Liepa. Muzejs tika atklāts ar mākslinieces Ināras Liepas seno eglīšu rotājumu un Ziemassvētku apsveikuma kartiņu ekspozīciju.

Ar galerijas “Romas dārzs” vadītāju Diānu Adamaiti tikās Inga Saksone, izvaicājot par Ināras Liepas leļļu muzeja ceļojumu galapunktu Liepājā, leļļu dažādo materiālu vēsturi, svētku un ikdienas lellēm, Teddy lāču rašanos, Ziemassvētku kolekcijas izstādi un laikmetīgās mākslas darbu kolekciju.