Dailes teātris izdod Raimonda Paula teātra melodijas. Albumā “Dailes pieskāriens” ir apkopotas Maestro Raimonda Paula 15 Dailes teātra izrādēm komponētas melodijas autora īpaši radītās klavierversijās. Albums izdots vinila plates un CD formātā.

Jau vairāk nekā pusgadsimtu turpinās Maestro sadarbība ar Dailes teātri, kura iesākās 1966. gadā, radot mūziku izrādei “Filma top…”. Albumā skan melodijas no tādām leģendārām izrādēm kā “Īsa pamācība mīlēšanā”, “Brands”, “Šerloks Holmss”, “Elizabete, Anglijas karaliene”, “Meža gulbji”, “Kaligula” un citiem Dailes teātra repertuāra lepnumiem.

Ieraksts ir tapis Latvijas Radio 1. studijā 2020. gada aprīlī. Skaņu ierakstu un apstrādi ir veicis Gustavs Ērenpreiss, skaņas pēcapstrādi koriģējis Mikkel Gemzøe “Varibeat Audio” studijā Dānijā. Ieraksta producents ir Juris Vaivods, bet vizuālo noformējumu veidojis mākslinieks Miķelis Fišers.

Vai Raimonds Pauls skolas laikā bieži gāja uz teātri? Kad sākās Maestro attiecības ar teātri un kādas ir aizkulises slavenajiem Dailes teātra lepnumiem – Raimonds Pauls stāsta Orestam Silabriedim.

Mūziku klausieties šodien 21:00!