"Klasikas" studijā tiekamies ar dziedātāju un mūziklu aktrisi Anniju Putniņu un mūziklu dziedātāju Tomu Brendonu (Tom Brandon) no Dublinas: abi mākslinieki savulaik satikušies Londonas Karaliskajā Mūzikas akadēmijā, kur apguvuši mūziklu dziedāšanu: jau pēc studijām 2017. gadā Toms viesojās Latvijā, uzstājoties kā īpašais viesis Annijas solokoncertā "Ziemassvētki Brodvejā".

Šogad viņi klausītājiem sagatavojuši jaunu programmu, kuras nosaukums ir "Brodveja diviem". 15. decembrī pulksten 19 tā izskanēs Rīgas Latviešu biedrības namā, 16. decembrī - Ādažu Kultūras centrā plkst. 19:00, bet 17. decembrī - Jūrmalas Kultūras centrā plkst. 17:00.

Tiks atskaņotas gan pasaulē labi pazīstamas mūziklu un filmu melodijas, gan arī tradicionālās Ziemassvētku dziesmas. Mākslinieki izpildīs gan slavenākos mūziklu duetus, gan spilgtus solo numurus. Koncertā piedalīsies arī Lielās mūzikas balvas ieguvējs, pianists Raimonds Petrauskis, palīdzēs radīt Ziemassvētku noskaņu visa koncerta garumā. Kompānijai pievienosies arī sitaminstrumentālists Sigvards Dižais.

Šis būs īpašs koncerts ar pasaules mūzikas klātbūtni profesionālu mūziķu sniegumā: turklāt klausītājiem būs iespēja baudīt Ziemassvētku noskaņu, sarunas un satikšanos.