Ārkārtējās situācijas laikā Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris piedāvā ikvienam bez maksas baudīt koncertus LNSO digitālajā koncertzālē, kas  pieejami noteiktos datumos no plkst. 19 līdz pat pusnaktij.

LNSO direktore Indra Lūkina: "Patlaban piedāvājam alternatīvu koncertu baudīšanas veidu, valstī noteiktās ārkārtas situācijas apstāķļos dodot iespēju plašai auditorijai koncertus vērot attālināti. Vēlamies saglabāt saikni ar saviem klausītājiem un sniegt pozitīvas emocijas ikvienam, kas atrodas savā mājvietā, tādēļ esam izlēmuši veidot "LNSO digitālo koncertzāli". Jau pavasarī, ārkārtas situācijas pirmajā dienā, LNSO skatītājiem piedāvāja paredzēto koncertu "Mālera piektā un RIX" baudīt tiešsaistē. Publikas atsaucība bija necerēti liela, tādēļ arī šobrīd lēmums piedāvāt koncertus digitālā platformā šķita loģisks un pamatots."

7. novembrī LNSO YouTube kanālā izskanēja sezonas atklāšanas koncerts, kura solists bija pianists Daumants Liepiņš, bet diriģents – Andris Poga S. Prokofjeva 2. klavierkoncerta, A. Skrjabina 2. simfonijas un LNSO rezidējošās komponistes Lindas Leimanes jaundarba Longing. Flashing. Bonding atskaņojumā.

14. novembra piedāvājumā – festivālā "LNSO vasarnīca" šā gada augustā Ventspilī koncertzālē Latvija izskanējušais koncerts "LNSO, Raimonds Pauls un Gija Kančeli", kura programmā bija Raimonda Paula miniatūras no klaviercikla "Naktstauriņi" Jēkaba Jančevska pārlikumā klavierēm un orķestrim, Gijas Kančeli simfoniskais opuss À la duduki, svīta ar Raimonda Paula izvēlētām Kančeli kinomūzikas tēmām klavierēm un orķestrim Viļņa Šmīdberga pārlikumā, svīta "Hanuma" Riharda Zaļupes pārlikumā Xylem trio un orķestrim un citi trio mūziķu radīti Kančeli mūzikas pārlikumi.

"LNSO digitālās koncertzāles" koncerti tiks atskaņoti LNSO "Youtube" vietnē, saturam var piekļūt arī caur LNSO mājaslapu, spiežot pogu "Digitālā koncertzāle". Tiešraides ievada LNSO galvenā redaktora Oresta Silabrieža stāstījums.

Digitālā formātā turpināsies arī LNSO podkāsti, kur divreiz mēnesī LNSO mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents Andris Poga un Orests Silabriedis sarunājas ar viesi, kas nav saistīts ar mūzikas pasauli. Sarunas ir par mūziku, mākslu, filozofiju un pasauli. LNSO nākamajā podkāstā 23. novembrī viesosies Rimi Rīgas maratona un Nords Event Communications direktors, šampanieša festivāla Riga Wine & Champagne dibinātājs Aigars Nords