30. janvārī kultūrvietā "Aleponija" ar koncertu tiks atzīmēta grupas "19 gadi pirms sākuma" (1988 – 1991) vinila plates izdošana.

Šis būs apvienības pirmais koncerts pēc 15 gadu ilgas pauzes, un tajā uzstāsies grupas oriģinālā sastāva dalībnieki – Inguna Rubene (Černova), kas pazīstama arī kā NSRD dalībniece, muzikoloģe un žurnāliste Daiga Mazvērsīte un "dzeltenais pastnieks" Viesturs Slava. Plkst. 19:00 pasākumu ievadīs Ulda Rudaka saruna ar grupas dalībniekiem un līdzgaitniekiem.

Teju 30 gadus pēc "19 gadi pirms sākuma" pastāvēšanas beigām pērnā gada nogalē Beļģijas ierakstu izdevniecība Stroom vinila platē izdevusi grupas astoņu dziesmu izlasi. Pateicoties Ingusa Baušķenieka iniciatīvai 2005. gadā izdot ierakstus CD un padarīt tos pieejamākus plašākai auditorijai, ieraksti ieguvuši otro elpu un raisījuši interesi pasaules audiofīļu vidū. 

Lai atzīmētu plates iznākšanu, grupas dalībnieki aicina uz koncertu, kurā viņiem pievienosies mūziķi no apvienības "Nebijušā restauratori": Nils Īle, Jānis Pelše, Einārs Latiševs un Roberts Brants.

Ingas Žilinskas sarunā ar Inguna Rubeni, kura stāstīja par gaidāmo koncertu un jauno vinila plati, par apvienības tapšanu un izstādi “Kurmis alā”, par iespaidīgo avangarda mūzikas festivālu Tempodrom Rietumberlīnē, kur grupa 1989. gadā pārtāvēja Padomju Savienību.