17. maijā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Lielajā zālē izskanēs klavieru dueta “AnNo” jeb Antras un Normunda Vīkšņu koncerts In Modo Solare, kurā spēlētie skaņdarbi Latvijā tiks atskaņoti pirmoreiz.

Austrāliešu komponistu Stjuarta Grībauma opuss “Saule. Visuma izplešanās. Zemes lēkts” un Rosa Edvardsa “Ezera gaismu mantras”, turku pianista un komponista Fazila Saja “Nakts”, ukraiņu tautasdziesma Braeina Lokārda aranžijā un Māra Lasmaņa In Modo Classico, kā arī Jozefa Haidna Partita klavierēm četrrocīgi (oriģinālā tā ir radīta diviem klavesīniem).

Antra un Normunds Vīksnes klavierduetā kopā muzicē kopš 1982. gadā, kad abi kā Latvijas Konservatorijas studenti piedalījās Baltijas republiku studentu kamermūzikas festivālā Viļņā. Savukārt 1987. gadā notika pirmais klavieru dueta divdaļīgais koncerts Mākslas darbinieku namā Rīgā. Piedalījušies daudzos starptautiskos kamermūzikas festivālos, veikti ieraksti Latvijas Radio un TV, izdoti CD. Klavieru dueta  koncertos izskanējuši gan klasiķu, gan mūsdienu autoru darbi, daudzi no tiem ir bijuši pirmatskaņojumi Latvijā. Komponisti Selga Mence, Andris Vecumnieks, Juris Karlsons, Romualds Jermaks, Romualds Kalsons, Dace Aperāne un citi komponisti duetam ir uzticējuši savu darbu pirmatskaņojumus.

Antra un Normunds Vīksnes ir arī mācībspēki J. Vītola Latvija Mūzikas akadēmijā.