Ceturtdien, 11. novembrī, plkst. 20.00 ar bezmaksas tiešsaistes koncertu no RKTMC “Mazā Ģilde” Lielās zāles ar ansambļa “Brokastis četratā” koncertu “Sveču liesmu atspulgos” tiks svinēta Lāčplēša diena. Ansambļa dalībnieki ir četri akadēmiski izglītoti mūzikas profesionāļi, kuriem patīk rast prieku mūzikā – pianists Mārtiņš Zilberts, kontrabasists Jānis Stafeckis, flautists Andis Klučnieks un sitaminstrumentālists Aivars Krastiņš.

Īpaši Lāčplēša dienas koncertam ansamblis “Brokastis četratā” ir izveidojuši koncertprogrammu, kurā izskanēs gan latviešu tautas dziesmu melodijas, gan klasiskā mūzika unikālā džeza sintēzē. Džeza mūzikas improvizācijai raksturīgā brīvība, kas ir ietverta klasiskās un tautiskās mūzikas stingrajos nosacījumos, piedāvās tiešsaistes auditorijai saistošu muzikālo vakaru piemiņas zīmē. Koncertu vadīs muzikoloģe Liene Jakovļeva.

Vairāk par gaidāmo koncertu, tā programmu un kopā muzicēšanu jau 15 gadu garumā stāsta „Brokstis četratā” sitaminstrumentālists un aranžējumu autors Aivars Krastiņš.