4. martā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas mājaslapā tika paziņota "Pētera Plakida kamermūzikas balvas 2020" ieguvēja paziņošana. Šoreiz to saņēma  Annija Kristiāna Ādamsone par Morisa  Ravela cikla "Piecas populāras grieķu melodijas" un vokalīzi “Habanēras stilā”, kuras Annija  Kristiāna atskaņoja kopā ar pianistu Edgaru Tomševicu.  Par balvu un tās saņēmēju stāsta balvas idejas autors, komponists un JVLMA profesors Andris Vecumnieks:

Balvas būtība un mērķis ir ne tikai godināt Pēteri Plakidi, kuram 4. marts ir dzimšanas diena, kāpēc arī ap šo datumu rīkojam Pētera Plakida svētkus, bet mazliet aktualizēt arī vokālo kamermūziku, tāpēc balvas kandidātus virzām trijās jomās.

Tie ir pianisti jeb koncertmeistari, dziedātāji, kuri kopj kamermūzikas lauciņu, un jaunie komponisti, kuri varbūt atceras, ka bez elektroniskajām un simfoniskajām kompozīcijām ir arī vienkārši solodziesmas. Izvēlamies kandidātus – studentus, kas attiecīgajā gadā sevi parādījuši visradošāk, viskvalitatīvāk un visdaudzveidīgāk.”