"Pārmijās" viesojas aktrise Ieva Džindža. Saruna par un ap teātri, bet sevišķi - par Ģertrūdes ielas teātrī iestudēto Lienas Šmukstes audio sajūtu izrādi "Jums ir apdegušas ausis". Tajā piedalās Ieva Džindža, Jana Ļisova, Liena Šmukste un Andis Strods. Izrādi iespējams klausīties jebkurā vietā, uzliekot austiņas.

Sajūtu teātra pamatā ir skatītāja iztēles un maņu – dzirdes, taustes, garšas, ožas un redzes – darbināšana. Audio izrāde "Jums ir apdegušas ausis" fokusējas uz dzirdi kā galveno maņu sajūtu pārraidīšanai. Izmantojot ASMR* metodi un binaurālās** skaņas iespējas, laikā, kad fiziska ceļošana ir liegta, skatītājs tiek aicināts ļauties audiālam piedzīvojam.

Sajūtu teātra pamatprincips balstās atziņā, ka ķermenis ir pirmais, kas uztver sensoru kairinājumu, emocionālās atmiņas un asociatīvās pieredzes stimulus; tikai pēc tam tos apstrādā smadzenes. Šim teātra žanram režisore Liena Šmukste pievērsās, studējot Latvijas Kultūras akadēmijā. 2019. gadā tapa pirmā sajūtu teātra izrāde "Grāmata Zīme," kas bija Ģertrūdes ielas teātra programmā.