No 26. līdz 28. maijam mākslas centrā "Totaldobže" (Rīgā, Viskaļu ielā 36) ar akadēmiskās un elektroniskās mūzikas koncertiem, laikmetīgās dejas izrādi, dzejas slamu, izstādi, DJ setiem, kakao ceremoniju un bungu nodarbību, kā arī aktivitātēm bērniem norisināsies 12. sezonas atklāšanas festivāls

Festivāls centra koncertzālē  tiks atklāts ar stīgu kvarteta Sponte (Marta Spārniņa, Liene Neija-Kalniņa, Ivars Brīnums un Ēriks Kiršfelds) koncertu, kurā izskanēs Lindas Leimanes skaņdarba Fidelity.Infidelity pirmatskaņojums un Platona Buravicka skaņdarbs stīgu kvartetam un elektronikai “Zvaigznājs Δ (Delta)”. Arī izskaņā festivāls atgriezīsies pie akadēmiskās mūzikas – Franča Šūberta 14. stīgu kvartetu te atskaņos Sinfonietta Rīga stīgu kvartets.

Dāvis Eņģelis tikās ar “Totaldobže” mākslas centra vadītāju Kasparu Lielgalvi un stīgu kvarteta Sponte pirmo vijoli Martu Spārniņu, izvaicājot par "Totaldobžes" koncertvietu, gaisotni, akustiku un 12. sezonas notikumiem, izvērstāk - par piektdienas koncertu, kurā izskanēs Platona Buravicka stīgu kvartets un Lindas Leimanes jaundarbs.

“Es ticu, ka “Totaldobže” 12. sezonas atklāšanas festivāls būs viens no tiem pasākumiem, kas atbrīvo no ikdienā uzkrātiem sārņiem un atver čakras jauniem savienojumiem ar visumu, lai nomainītu ļauno ar labo, naidu ar mīlestību, bailes ar brīvību,”

saka Kaspars Lielgalvis. “Festivāla programmu veido neliela saujiņa iepriekšējos “Totaldobže” pasākumos pārbaudītu mākslinieku, kas savā daiļradē rada citiem iespēju piedzīvot kaut ko īpašu, ko vārdos es nemāku aprakstīt.”