Klāt jaunākā raža plašajā radošo nozaru laukā! Šoreiz ņemsim talkā lupu, ar to domājot grupu "Lupa", skatīsim, kas slēpjas aiz iespējas saspēlēties ar Amsterdamas Karalisko Concertgebouw orķestri, papētīsim un paleposimies ar jaunākajām modēm.

SKATĪTIES RAIDĪJUMA VIDEOIERAKSTU

* 8. novembrī plecu pie pleca kopā uzstājās Amsterdamas Karaliskā Concertgebouw orķestra un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas simfoniskā orķestra mūziķi, kuru vidū bija arī Lāsma Vītola. Kāda ir šī orķestra un slavenā diriģenta Filipa Herevēges maģija un svarīgākais, kas par viņiem jāzina?

* Tiekamies ar Latvijas Kultūras akadēmijas horeogrāfiem: Ģirtu Dubultu, Vladimiru Goršantovu, Patrīciju Mūrnieci, Līvu Apšenieci un pasniedzēju Ramonu Galkinu - skan saruna par ceļojumiem ar dejas izrādi un žogiem…

* 20. oktobrī Polijā tika noskaidroti starptautiskā konkursa Łódź Young Fashion Award laureāti. Pirmo vietu tajā ieguva Latvijas Mākslas akadēmijas Modes mākslas apakšnozares studente Laima Jurča ar kolekciju "Piecgades ģenerālmēģinājums". Konkursa fināla skatei tika izraudzīti 12 jaunie dizaineri, tostarp trīs Latvijas Mākslas akadēmijas studentes - Anna Gulbe, Baiba Tamane un Laima Jurča. Konkursa galvenā balva ir 30 000 EUR radošās darbības attīstībai. Łódź Young Fashion Award ir starptautisks konkurss jaunajiem modes māksliniekiem no visas pasaules, jo īpaši modes dizaina skolu studentiem un absolventiem.

* Vakaru kuplina sarunas un mūzika, ko piedāvās grupa "Lupa" jeb Ritvars Garoza (taustiņi), Dāvis Jurka (saksofons), Kaspars Kurdeko (bungas) un Valters Sprūdžs (bass).