18. decembrī Kultūras pilī "Ziemeļblāzma" notiks koncerts "Ziemassvētki Brodvejā", tāpēc "Neatliekamajā sarunā" tiekamies ar dziedātāju Anniju Putniņu un pianistu Raimondu Petrauski.

Raimonds Petrauskis: "Brodveja un mūzikls vienmēr ir tā vieta, kur saule silda siltāk, ja līst lietus, tas ir silts lietus, ja jūs bēdājaties, tad zināt, ka pēc tam noteikti sekos prieks un, ja jums ir drudzis, tas ir pozitīvs satraukuma drudzis, nevis temperatūras drudzis, un tie ir kārtīgi optimisma pilni vitamīni."

Annija Putniņa: "Koncerta otrajā daļā nedaudz dosimies manā bērnībā: ir jauki paņemt pavisam vienkāršu dziesmu, ko esi pirmo reizi dziedājis kā bērns. Man tāda ir dziesma "Pār mazo ciemu ielejā"."

***

Katru gadu Ziemassvētku laiks nāk apciemot mūs ne tikai ar piparkūku un krustnagliņu smaržu, bet arī ar satraukumu un steigu, lai visu paspētu pirms svētkiem. Skanīgais soprāns Annija Putniņa un pārējie dalībnieki aizvedīs muzikālā ceļojumā no pirmssvētku drudža pilsētā, līdz bērnības piparkūku smaržai un sniegotajiem mežiem, ļaujot atslābināties, sajust mieru, prieku un mīlestību. 

Koncertu sērija aizsākās 2017. gada decembrī ar pirmo koncertu “Ziemassvētki Brodvejā”, kas turpinājās šā gada aprīlī ar koncertuzvedumu “Pavasaris Brodvejā”.

Lieliskais tandēms, mūziklu dziedātāja Annija Putniņa un virtuozais pianists Raimonds Petrauskis, arī šajā decembrī turpinās priecēt klausītājus ar jaunu koncertuzvedumu divās daļās “Ziemassvētki Brodvejā”, ko šoreiz klausītāji varēs vērot skaistajā kultūras pils “Ziemeļblāzma” zālē sēžot pie galdiņiem.

 Programmā Brodvejas mūziklu dziesmas no mūzikliem “She Loves Me”, “West Side Story”, “Sound Of Music”, “Mamma Mia”, kā arī Ziemassvētku skaistākās melodijas. Pavadošā grupa pianista Raimonda Petrauska vadībā: sitaminstrumentālists Ernests Mediņš un kontrabasists Mareks Auziņš, saksofonists Oskars Petrauskis, Rīgas Doma kora skola mūziklu nodaļas jauniešu ansamblis, kā arī īpašie viesi.

Koncerts piemērots visiem interesentiem, arī bērniem no 5 gadu vecuma.