19. oktobrī Mazajā ģildē ar koncertu "Vārds jaunajiem" startēs 20. Starptautiskais Baha kamermūzikas festivāls. Tā atklāšanas vakarā ar Johana Sebastiāna Baha divām Sonātēm, Tomāzo Antonio Vitali  Čakonu un Igora Stravinska "Itāļu svītu" no baleta Pulčinella uzstāsies māsa un brālis - vijolniece Madara Liepiņa un pianists Daumants Liepiņš. Ar Madaru Liepiņu tikās Rūta Paula.

Madara jūtas pagodināta, ka viņi abi te atkal uzaicināti spēlēt un atceras, cik bijusi pārlaimīga muzicējot kopā ar brāli šajā festivālā pirms četriem gadiem:

"Tā sajūta ir atkal atgriezusies! Patīkami ir atgriezties mājās pēc trim prombūtnes gadiem Itālijā, kur mācījos, un atkal atklāt šo festivālu!

Velkot paralēles ar iepriekšējo festivālu, mēs toreiz sākām savu programmu ar J.S. Baha Pirmo sonāti vijolei un klavierēm, šoreiz turpinām ar Otro un Trešo sonāti. Manuprāt, Bahs ir universs, kurā var atrast visu, tas ir kā pamats, pasaules radīšana… Vitali Čakona ir mana dāvana no Itālijas, jo Antonio Vitali ir bijis skolotājs vēl vienam itāļu komponistam, kuru Latvijā, manuprāt, neviens nepazīst - Evaristo Feliče dall’ Abako. Viņa vārdā ir nosaukta Veronas konservatorija, kurā es studēju. Tādēļ jutu pienākumu kaut ko atvest tieši no Veronas. Noslēgsim programmu ar I. Stravinska "Itāļu svītu", kurā būs komponista joki, neliela viņa interpretācija itāļu mūzikai, kurai par pamatu ņemtas Dž.B. Pergolēzi Trio sonāšu tēmas. Tādēļ te ir vēl viena paralēle ar seno mūziku."

Sarunā - par māsas un brāļa duetu, kurā viņi saprotas bez vārdiem,viens otru papildina ar savām rakstura un temperamentu atšķirībām, un kurā Madara arvien jūt brāļa stipro plecu. Arī par vijoļu duetu RoMa, kurā Madara spēlē kopā ar savu pedagogu, Veronas konservatorijas profesoru, arī diriģentu, komponistu un nākamo vīru Roberto Muttoni, ar kuru kopā atklāti, iepazīti un izspēlēti vairāki nepazīstami itāļu meistaru opusi, rīkotas meistarklases. Tiek ieskicēti arī tālākie muzikālie un pedagoģiskie plāni Latvijā, kuri veidojas un briest kopš septembra.