Bērnu grāmatu izdevniecības "Liels un mazs" vadītāja Alīse Nīgale un mākslinieciskā redaktore Ūna Laukmane aicina uz audiopastaigu "Atradumi Pārdaugavā", kuras moto ir "Kad grāmata beidzas, stāsts turpinās".

Jau kopš pagājušā gada nogales līdz šī gada maijam no Daugavas līdz Botāniskajam dārzam mūs gaida 19 stacijas, kur katrā ir kvadrātkods, kas aizved pie fragmenta no kādas pērn izdotās apgāda grāmatas. Katrs grāmatas fragments ir skanisks mākslasdarbs, kura autori ir apvienības "Kvadrifrons" mākslinieki. Viņus ar nelielu tālruņsarunu pārstāv aktrise Ance Strazda.

Ar visām trijām sarunas dalībniecēm ielūkojamies audiopastaigas kartē, mēģinām uzminēt, kas katrā adresē atrodas, uzzīmējam savus mīļākos Pārdaugavas nostūrus vai objektus, priecājamies par izdevniecības lieliskajiem darbiniekiem un spožajiem sadarbības partneriem: autoriem, tulkotājiem un māksliniekiem.

Pastaigas simbols: Alīses ielas ūdenstornis un lapsu ģimene. Apgādā "Liels un mazs" katrs ir zvērs. Lai uzzinātu, kas kurš ir, jāklausās saruna.