"Neatliekamajā sarunā" tiekamies ar komponisti Ilonu Breģi un diriģentu Andri Vecumnieku, un sarunas centrā - Ilonas Breģes jubilejas koncerts "Spēlēju, sapņoju...", kas 27. novembrī plkst. 19:00 skanēs Rīgas Latviešu biedrības Zelta zālē.

Komponistes Ilonas Breģes jubilejas gadā Latvijas Komponistu savienība rīko viņas autorkoncertu, kurā atskatīsimies uz padarīto, priecāsimies par sasniegto un baudīsim mūziku.

Autorkoncertā skaņdarbu atskaņojumi mīsies ar sarunām, uz kurām koncerta vadītājs aicinās dažādus Ilonas Breģes kolēģus no dažādiem darba gaitu periodiem.

Koncertā piedalīsies: Kamerorķestris "Sinfonia Concertante" un diriģents Andris Vecumnieks; solisti Elīna Bērtiņa, Darja Smirnova, Arigo Štrāls, Ieva Parša, Aldis Liepiņš; koncerta vadītājs Orests Silabriedis; īpašie viesi - Arnolds Klotiņš, Dzintra Amata, Juris Griņēvičs, Valdis Butāns.

Koncertā dzirdēsim šādus skaņdarbus: Otrais Rīgas koncerts vijolei, altam, stīgu orķestrim un perkusijām, Pirmais koncerts klavierēm un stīgu orķestrim, vokālais cikls “Pēdējā vakara dziesmas” ar Austras Skujiņas dzeju, cikls “Gadalaiki” stīgu orķestrim.