Festivāla "Baltijas Mūzikas dienas" sestajā koncertā Three, kas 26. martā pulksten 17 skanēs Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zālē, uzstāsies trīs ansambļi – viens no Latvijas, viens no Lietuvas un viens no Igaunijas. Trīs koncerti vienā koncertā, trīs skatieni uz laikmetīgo kamermūziku. Rūta Paula aicina plašāk ielūkoties vienā no tiem. 

Virtuozu un smalkjūtīgu mūziķu duets – klavesīniste Ieva Saliete un akordeonists Artūrs Noviks – piedāvā programmu, kurā izskanēs Lindas Leimanes opuss Geometric Counterpoint klavesīnam un elektronikai, Justes Janulītes darbs Harp is a Chord klavesīnam un akordeonam, Mirjamas Talli Event Horizon, Indras Rišes "Purva dvēselīte" akordeonam solo, kā arī pasaules pirmatskaņojums – Jāņa Petraškeviča jaundarbs klavesīnam un akordeonam. Par šo programmu plašāk stāsta paši mūziķi – Ieva Saliete un Artūrs Noviks.

Lietuvu šajā koncertā pārstāvēs Chordos stīgu kvartets, bet Igauniju - elektroakustisks duets, kurā spēlē Anna Līsa Ellere (kantele) un Taivi Kerikmae (elektronika).

Plašāku informāciju par koncertu meklējiet šeit!