Svētdien, 14. maijā, Liepājas koncertzāles "Lielais dzintars" koncertsērijā "Personīgi" ar koncertprogrammu “Sirds vārdi” viesosies Trio Angelicus - dziedātāja Elīna Šimkus, flautiste Sondra Lejmalniece un arfiste Ieva Šablovska. Viņas kopā muzicē kopš 2015. gadā un šoreiz pievērsušās Jāņa Lūsēna daiļradei -  instrumentālajai un teātra mūzikai, kā arī dziesmām ar latviešu dzejnieku Māras Zālītes, Viļa Plūdoņa, Kārļa Vērdiņa, Ojāra Vācieša un Kārļa Skalbes vārdiem. Starp dziesmām programmu atsvaidzina dueti klavierēm un flautai, kas izskanēs pārlikumā arfai un flautai - skanēs trīs daļas no cikla, kur skaņās tērpti gadalaiku mēneši.

Šī koncertprogramma tapusi, mūziķēm cieši sadarbojoties ar komponistu, kurš veidojis arīdzan vairākus jaunus savu skaņdarbu pārlikumus tieši Trio Angelicus sastāvam.

Ingas Žilinskas sarunā ar Ievu Šablovsku, kura arī veidojusi jaunus pārlikumus, cenšoties atstāt nemainīgu Jānim raksturīgo harmoniju un faktūras izklāstu. Sarunas izskaņā Ieva atklāj, ka tieši pateicoties Pērnavas simfoniskā orķestra aicinājumam piedalīties vienā no orķestra programmām kā viesmāksliniecei, radās laiks un iespēja strādāt pie dziesmu pārlikumiem, tās salāgojot ar Trio Angelicus dalībnieču - Elīnas Šimkus silto soprānu, Sondras Lejmalnieces basa, pikolo un parasto flautu un Ievas burbuļojošo arfu.