Pirmdien, 9. septembrī, Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrā "Mazā Ģilde" notiks jaunās koncertsezonas pirmais kamermūzikas vakars "Tango čellam un vibrafonam", kurā dzirdēsim vibrofonistu, Kremerata Baltica mūziķi Andreju Puškarevu un čellisti Tatjanu Rediko. Programmā - Andreja Puškareva oriģinālmūzika un Astora Pjacollas darbi, kas aranžēti tieši Andreja un Tatjanas duetam.

Tatjana Rediko un Andrejs Puškarevs: "Savā radošajā dzīvē mēs vienmēr piešķiram īpašu nozīmi kamermūzikai, spēlējot to gan pasaules labākajās zālēs ar izciliem māksliniekiem, gan klasiskajos, gan ļoti neparastos sastāvos. Protams, mēs nevarējām nepievērst uzmanību tādai valdzinošai kombinācijai kā čells un vibrafons.
Kāpēc tieši tango?

Tāpat kā ļoti atšķirīgi partneri saplūst dejā vienā veselā, tā arī mūsu instrumenti, pavisam dažādi pēc tembra un spēles tehnikas, kļūst par jaunu emocionālo kopību, daudzveidojot viens otra iespējas un veidojot neparastu, iepriekš neiepazītu skaņu paleti. Šo visu caurvij tango raksturīgā kaislība un juteklīgā enerģija.


Gandrīz visus šīs programmas skaņdarbus mēs komponējam vai aranžējam speciāli mūsu duetam. Vairāki no tiem tiks atskaņoti pirmo reizi."