Nedēļas nogalē Liepājas pilsētā un koncertzālē "Lielais dzintars" risināsies jau piektais laikmetīgās mākslas festivāls - Liepājas Mākslas forums 2019. 
Savā piektajā dzimšanas dienā festivāls foruma rīkotāji sarūpējuši desmit mūzikās, vizuālās mākslas, teātra un vizuālās mākslas notikumus, ko Liepājā varēs baudī no 27. līdz 29. septembrim. 
Vairāk par Liepājas Mākslas foruma aktualitātēm stāsta koncertzāles "Lielais dzintars" mākslinieciskā vadītāja Baiba Bartkeviča un elektroakustiskās mūzikas mākslinieks Elviss Zants
Festivāla programmu meklējiet šeit

Baiba Bartkeviča: “Skatuves mākslas pieredze vienmēr var tikt uzskatīta par sarunu. Zāles gaismas izdziest, un tāpat kā dziļa elpa, kas ievilkta pirms vārdiem, šī tumsa sola, ka tiks kas pateikts! Tā vēl neatklāj sarunas saturu, bet atstāj mūs tur – iespējamās nākotnes sarunas aizraujošajā iztēlē.

Šā gada festivālā aicinām ļauties sarunai. Pat ja nezinām, ar ko tā sāksies un kā tā beigsies. Sarunas par aktuālām, pasaulīgām un pārpasaulīgām tēmām mūsdienu jauno meistaru un jaunās mūzikas vecmeistaru darbos. Tā būs kā telpa citu atklāšanai un telpa pretestībai – bailēm no citādā un bailēm no sevis.

Pretestībai mākslas trivializācijai, politkorektajam un cenzūrai. Tie būs māksliniecisko izziņu un centienu svētki!”