Šogad Dzintaru koncertzāle svin nozīmīgu jubileju – 85 gadus kopš Mazās zāles – pirmās slēgtas konstrukcijas koncertzāles Latvijā – atklāšanas 1936. gadā. Par godu šim notikumam Dzintaru koncertzāle aicina klausītājus uz krāšņu "Jūrmalas festivālu", kas klātienē priecēs klausītājus no 27. līdz 31. jūlijam ar pieciem izciliem koncertiem.

Lai informētu par plānotajiem pasākumiem un klātienē tiktos ar festivāla zvaigznēm, 22. jūlijā Dzintaru koncertzālē norisinājās preses konference, kurā piedalījās Maestro Raimonds Pauls, operdziedātājs Aleksandrs Antoņenko, operdziedātāja Zanda Švēde, Dzintaru koncertzāles direktors Guntars Ķirsis, Jūrmalas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis, Olainfarm valdes loceklis Jānis Leimanis, diriģents Ainārs Rubiķis, dziedātāja Dināra Rudāne un pianiste Agnese Egliņa. Klātesošajiem bija iespēja baudīt īpaši preses konferencei sagatavotos priekšnesumus Raimonda Paula, Dināras Rudānes, Aleksandra Antoņenko un Agneses Egliņas izpildījumā.

"Klasikas" ēterā skan reportāža no šīs preses konferences. Uzklausām Guntara Ķirša, Raimonda Paula, Dināras Rudānes, Aleksandra Antoņenko, Zandas Švēdes, Aināra Rubiķa un Agneses Egliņas sacīto.