Jaunajā Rīgas teātrī 12. septembrī gaidāma pirmizrāde pirmajam jauniestudējumam 2019./2020. gada teātra sezonā - Īzaka Baševisa Zingera stāstos balstītajai  izrādei "Vēlā mīla" Alvja Hermaņa režijā, ar Gundaru Āboliņu un Regīnu Razumu galvenajās lomās. Izrādes scenogrāfe un kostīmu māksliniece ir Monika Pormale.

Izrāde "Vēlā mīla" balstīta divos Nobela prēmijas laureāta Zingera stāstos – "Vēlā mīla" un "Seanss". Zingera tēvs bija rabīns, pie kura cilvēki nāca pēc padoma grūtos brīžos. Pats viņš kļuva par literātu un ar saviem prozas darbiem turpināja darīt to pašu, ko viņa tēvs, – dziedēt cilvēku dvēseles rētas, raksta izrādes veidotāji.

Stāstu tulkotājs un vienas no galvenajām lomām atveidotājs Gundars Āboliņš saka:

"Mani visvairāk saista nevis tautība vai izcelsme, bet tas vispārcilvēciskais, kas ir Zingera stāstos un raksturos. Tie ir ar piesātinātiem likteņiem, ar daudziem paradoksāliem un pat neticamiem dzīves līkločiem. Gandrīz vai neticami, bet tomēr īsti. Tur aktierim ir "gaļa", kurā iekosties. Man prieks, ka beidzot atkal būsim ciešā skatuves partnerībā ar Regīnu Razumu divās skaistās lomās. Iepriekšējā reize bija mūsu studiju laikos."

Ar Regīnu Razumu un Gundaru Āboliņu tikās Inta Pīrāga.