19. janvārī Lielajā ģildē pēc daudzu gadu pārtraukuma muzicēs izcilā Rīgā dzimusī pianiste Dina Joffe. Ar viņu tiekamies "Neatliekamajā sarunā".

Latvijā pēdējo reizi pianiste uzstājusies 1988. gadā, tādēļ šī būs īpaša atkalredzēšanās dzimtajā pilsētā pēc gandrīz trīsdesmit gadu pārtraukuma. Koncerta programmā - Frederiks Šopēns un Aleksandrs Skrjabins.

Bet 20. janvārī no plkst. 11 līdz 14 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Lielajā zālē notiks Dinas Joffes meistarklases.

Mūziķes gaitas viņa sākusi Latvijā, Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā, tās turpinājusi Maskavas Centrālajā mūzikas skolā un vēlāk absolvējusi Maskavas P. Čaikovska mūzikas konservatoriju profesores Veras Gornostajevas vadībā. 

Pianiste ar izciliem sasniegumiem startējusi dažādos konkursos un kā nozīmīgākos jāatzīmē Roberta Šūmaņa starptautiskais konkurss Vācijā un prestižais Frederika Šopēna konkurss Varšavā (abos iegūta galvenā balva).

Par mākslinieces augsto novērtējumu starptautiskajā arēnā liecina tas, ka viņa kā soliste ir sadarbojusies ar izciliem orķestriem, kā piemēram, Izraēlas filharmoniķi (diriģents Zubins Meta), Maskavas filharmoniķi (Valērijs Gergijevs un Dmitrijs Kitajenko), Tokijas Metrolpolitēna orķestri (Džeims De Preists), Kremerata Baltica orķestri (Gidons Krēmers) un citiem.