Mīlestības tēma cauri laikiem ir bijusi viena no galvenajām trauslās cilvēka iekšējās pasaules atspoguļotājām, vadmotīvs un iedvesmas avots. Koncerta Amour fragile mūziķes - daudzsološais  soprāns Ieva Sumeja, baroka vijolniece Laura Šarova un spožā klavesīniste Chloé de Guillebon (Francija) - piedāvā klausīties tieši franču galma kultūrai un 17./18. gadsimtam raksturīgo saldi sentimentālo mīlestības atainojumu.

"Neatliekamajā sarunā" tiekamies ar divām no trim māksliniecēm: dziedātāju Ievu Sumeju un baroka vijolnieci Lauru Šarovu.

Koncertprogramma iepazīstinās ne tikvien ar ievērojamu un Francijai piederīgu komponistu kā Marks Mišels Šarpantjē, Fransuā Kuperēns, Mišels P. de Monteklērs u.c. skaņu rakstiem, bet arī komponista Johana Fišera daiļradi, kas demonstrē Versaļas galma un aristokrātiskā franču stila ietekmes strāvojumu 17. gadsimta Latvijas teritorijā. 

Koncerts notiks koncertcikla "Baroka pavasaris Collegium Musicum Riga koncertzālē" ietvaros 7. maijā pulksten 18.

Koncertcikls pašā Rīgas sirdī (Vecrīgā, Vaļņu ielā 9-3) kopumā piedāvās četrus senās mūzikas koncertus, simbolizējot jaunās kultūrtelpas atdzimšanu - 20. gadsimtā šeit darbojās plaši pazīstamais Mākslas darbinieku nams.

Mūsdienu koncertzāles nosaukums dots par godu baroka orķestrim Collegium Musicum Riga, kuru 2005. gadā dibinājis tā galvenais diriģents un senās mūzikas pētnieks Māris Kupčs, nosaukumu ņemot no tāda paša nosaukuma orķestra, kurš Rīgā darbojās jau 17. gadsimtā.