11. maijā pulksten 19 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Lielajā zālē cikla "Meistari un mācekļi" ietvaros skanēs koncerts "Nakts balādes flautai". 

Kopā ar kamerorķestri Sinfonia Concertante diriģenta Andra Vecumnieka vadībā muzicēs solisti Ilze Urbāne, Rafaele Trevizāni (Raffaele Trevisani, Itālija), Elza Bleikša, Zane Ozola, Luka Perlini (Luca Perlini, Itālija), Elena d’Inka (Elena D’Inca, Itālija), Martina Sofiati (Martina Soffiati, Itālija).

Ar šo "Meistari un mācekļi" koncertu turpinās kamerorķestra "Sinfonia Concertante" populārais cikls, šoreiz ne tikai ar pašmāju solistu, bet arī ārvalstu viesu piedalīšanos.

Līdzās JVLMA docentei, LNSO flautu grupas mūziķei Ilzei Urbānei un viņas audzēkņiem gan no Latvijas, gan Itālijas, kā solists uzstāsies arī Rafaele Trevizāni - Klaudio Abado Milānas konservatorijas profesors.

Rafaele Trevizāni ir ne vien vairāku JVLMA studentu profesors un mentors, bet arī pašas Ilzes Urbānes doktora darba vadītājs. 

Koncerts iezīmē vēl kādu skaistu notikumu – pagājušajā gadā Ilze Urbāne svinēja apaļu jubileju. Diemžēl pandēmijas dēļ publiskās norises un svinības tobrīd nācās atcelt, bet nu ilgi lolotais koncerts var izskanēt.

Dienu pirms koncerta ar Ilzi Urbāni sarunāsimies "Klasikas" vilnī.