15. februārī Bauskas pilī skanēs “Angļu renesanses dziesmu stāsts“. Koncertā skanēs dziesmas par Rodžeru un sirdsmīļoto Malkinu, kas atrodamas 1614. gadā izdotajā mūzikas teorijas traktātā. Mūziķi - Dārta Treija (soprāns), Mārtiņš Garkevičs (bass), Lauma Liepiņa (viola da gamba), Lenards Gotlubs (lauta) - aicina ar vieglu garu noklausīties muzikālo stāstu un atļauties būt nenopietniem.

Šajā reizē mūziķi atskaņos nenopietnu senās mūzikas repertuāru no renesanses laika Anglijas, kas parasti koncertos netiek spēlēti un kā pagātnes liecība atrodams vien nošu materiālos.

Ideja par šādu koncertprogrammu radās, atskaņojot angļu renesanses mūzikas programmu „Karaļa Henrija VIII dziesmas”, kurā Dārta Treija, Lauma Liepiņa un Lenards Gotlubs atskaņoja paša Anglijas karaļa sacerētās kompozīcijas. Kā kontrastu lirikai, mūziķi sastādīja angļu renesanses mūzikas programmu, kuras iespaidi meklējami tā laika krodziņa dzīves, neglītā un šķībā teatralizācijā. Programmā ir daudz ironijas, tiešu un slēptu joku, sadzīves elementu un izfantazēts, satīrisks divu renesanses Anglijas tēlu mīlas atainojums.

Ar Dārtu Treiju, Mārtiņu Garkeviču un Laumu Liepiņu tikās Ieva Zeidmane.