10. septembrī Nacionālo stadionu "Daugava" Rīgā pieskandinās līdz šim nebijuša mēroga un satura koncerts, kas uz vienas skatuves pulcēs teju 100 Latvijas mūziķus. Latvijas mūzikas lielkoncerts veidots kā īpašs veltījums maestro Raimonda Paula daiļradei.

Simfonisku vērienu vakaram piešķirs Liepājas Simfoniskais orķestris, bet līdz šim nedzirdētas un svaigas ikonisko skaņdarbu interpretācijas piedāvās populārās mūzikas izpildītāji. Koncertprogrammas mūzikas producents un radošais direktors — Arstarulsmirus, skaņdarbu aranžijas veidojuši Romāns Faļkenšteins un koncertprogrammas diriģents Jānis Ivuškāns, ar kuru plašākā sarunā tiekamies "Klasikas" studijā.

Jānis Ivuškāns: „Raimonda Paula dziesmas bērnībā bieži skanēja radio laukos Latgalē, un pirmā melodija, kas nāk prātā ir „Kūko dzeguzīte”. Dziesmu vārdi gan nav palikuši prātā, iespējams, tāpēc esmu instrumentālists, bet melodijas gan dungotas visu mūžu un domāju, ka 99 % Latvijas iedzīvotāju tās zina. Šajā koncertā man ir uzticēts gods aranžēt Maestro mūziku un vadīt mēģinājumus un diriģēt koncertā. (..) Pirmoreiz viņa mūziku aranžēju Liepājas bigbenda piecu gadu jubilejas koncertam „Lielajā dzintarā”, kurā piedalījās arī Raimonds Pauls un skanēja viņa mūzika. Maestro melodijas aranžēt nav sarežģīti, bet nav arī vienkārši, jo katram par to skanējumu jau radies kāds noteikts priekšstats. Tāpēc grūtākais ir izšķirties, ko atstāt un ko mainīt, ko drīkst atļauties un ar ko tomēr labāk neriskēt. Šīs aranžijas Maestro vēl nav dzirdējis, bet viņš man uzticas, jo mums jau ir bijusi kopīga programma. Gan viņam, gan mūziķiem un klausītājiem būs interesanti, jo daļa programmas būs diezgan klasiskā skanējumā, tomēr katrā dziesmā būs arī kas svaigs, jo sastāvs nav gluži ierasts."