Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas kādreizējie un tagadējie audzēkņi turpina labdarības koncertu sēriju "Mana pirmā skatuve". Par jau paveikto, vēl darāmajiem darbiem un 17. aprīļa koncertu stāsta diriģents Andris Vecumnieks. 

***

17. aprīlī plkst. 19:00 izcilākie Emīla Dārziņa mūzikas skolas absolventi aicina uz izjustu un krāšņu labdarības koncertu "Vēl viena klātbūtne", kurā piedalīsies čelliste Marta Sudraba, pianisti Sergejs un Andrejs Osokini, klarnetiste Laima Ratniece-Miltiņa, EDMS audzēkņu un absolventu simfoniskais orķestris, bet pie diriģenta pults būs Andris Vecumnieks.

Programmā - Pētera Vaska Otrais čellkoncerts "Klātbūtne", Pētera Plakida "Vēl viena Vēbera opera" un Fransisa Pulenka Koncerts divām klavierēm ar orķestri.
 
Koncertu vadīs EDMS absolvente, muzikoloģe, "Klasikas" programmu vadītāja Liene Jakovļeva.

Labdarības koncertu cikla "Mana pirmā skatuve" mērķis - jauna kultūras telpa Pārdaugavā, Rīgā un Latvijā. Vieta, kur rasties un būt mūzikai, dejai, mākslai un to mijiedarbībai. Visi ienākumi tiek novirzīti ilgstoši novārtā atstātās Emīla Dārziņa mūzikas skolas Lielās zāles un skatuves pārbūvei. Mūsu bērni - nākamās kultūras izcilības Latvijā un pasaulē - ir pelnījuši skaistu pirmo skatuvi savā skolā!