1. februārī pulksten 10 Liepājas Simfoniskais orķestris aicina mazos klausītājus uz jautru karnevālu, kurā uz koncertzāles "Lielais dzintars" skatuves satiksies lauva, zilonis, ķengurs, gulbis, gailis, dzeguze, antilope, bruņurupucis un citi zvēri. Ceļojumu mūzikas pasaulē diriģents un flautists Reinis Lapa vadīs kopā ar aktieri Pēteri Lapiņu.

Sarunā ar Reini Lapu spriežam gan par 2024. gadu, kas Liepājas Simfoniskajam orķestrim iesācies ar koncertiem un ierakstiem, gan par to, kā dzimst idejas bērnu koncertiem un kādā veidā šoreiz tiks apspēlēta karnevāla tēma, gan par to, ka šis koncerts būs veidots kā saruna un rotaļa, gan arī par aktiera kā sarunu vadītāja pienākumiem un bērnu uzmanības noturēšanu.

Sarunas turpinājumā Reinis, kurš ir arī Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas pūšaminstrumentu nodaļas vadītājs un flautas skolotājs, atklāj savus novērojumus attiecībā uz bērnu un viņu vecāku interesi par mūziku. Tāpat mūziķis pastāsta gan par to, kādas ir jauniešu iespējas spēlēt orķestrī, gan par konkursu, ko LSO rīko saistībā ar Zvaigžņu festivālu, kā arī stāsta par dažādveida sadarbību ar aktieriem.