"Dzīve ir tik īsa un izplatījums tik bezgalīgs – žēl, ka to visu nepaspēsim izbaudīt, piedzīvot, izmēģināt un eksperimentēt," prāto komponiste Linda Leimane, kura dzīvi dzer pilniem malkiem: līdztekus mūzikai viņas lielā aizraušanās ir skriešana un vizuālā māksla, dzeja un valodas.

9. februārī Latviešu simfoniskās mūzikas lielkoncertā, kuru tiešraidīs "Klasika" pasaules pirmatskaņojumu piedzīvos viņas kompozīcija "Enantiomorphic Chambers" Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra un diriģenta Andra Pogas lasījumā

Līdz ar konkrētajam jaundarbam veltītajiem komentāriem sarunā tiek skarts arī plašāks ar jaunradi saistīts tēmu loks, izceļot pēdējā laikā aktuālo interesi par orķestra un ērģeļu krāsām, par ciešo saisti ar vizuālo un vārda mākslu, par skaņdarbiem, kuri gaida pirmatskaņojumus tuvākajā laikā - viencēliena balets "Hamlets. (Ne)Stāsti man pasakas" pirmizrādi piedzīvos aprīlī Latvijas Nacionālajā operā, tāpat Lindai aktuāli pasūtījumi Francijā un vēl citas skaistas lietas.

Pārraidē skan fragmenti no Lindas Leimanes opusiem Les Flexibles (pianiste Roksana Tarvide), no "Lielās mūzikas balvai 2018" nominētā skaņdarba Dialexica (Arturs Punte, Sinfonietta Rīga, Normunds Šnē, elektronika - Linda Leimane), kamersimfonijas Guesstimations (Sinfonietta Rīga,  Normunds Šnē), Silhouettes. Behaviours (Trio Art-i-Shock).