2020. gadā komponiste Agneta Krilova ar vairākiem autorkoncertiem Latvijā atzīmēs savu jubilejas gadu. Autorkoncertos piedalīsies vairāki Latvijas labākie amatierkori un solisti: soprāns Anete Viļuma, ērģelniece Ilona Birģele, flautiste Agita Arista (ASV) u. c., kā arī kameransambļi – trio Art-i-Shock, trio Nyx un ansamblis Altera Veritas.

Līdztekus komponēšanai, pedagoģiskajam, lektores un mūzikas terapeites darbam Agneta darbojusies vairākos radošos projektos - organizējusi neskaitāmus akadēmiskās mūzikas koncertus, kormūzikas koncertus, brīvdabas pasākumus un labdarības koncertus, ekumēniskos dievkalpojumus-koncertus u. c., bijusi scenāriju autore un režisore vairākiem kultūras pasākumiem un koncertiem.

Šobrīd Agneta Krilova ir PIKC NMV Emīla Dārziņa mūzikas skolas projektu vadītāja, kormeistare un vokālā pedagoģe kamerkorī “Muklājs”, mūzikas psihoterapeite privātpraksēs Ogrē un Rīgā, kā arī lasa lekcijas dažādām auditorijām par mūzikas terapiju un psiholoģiju.

Agneta Krilova:

“Šobrīd esmu apmierināta ar to daudzpusību, kas ir manā dzīvē , jo esmu ātra un enerģiska. Spēju atpūsties, mainot darbus.”

Komponistes pirmie divi autorkoncerti izskanēs Ogrē – pilsētā, kurā Agneta Krilova dzīvo un rada mūziku vairāk kā desmit gadus:  

8. februārī plkst. 18.00 Ogres Ev.Luteriskā baznīcā - garīgās mūzikas koncerts "AGNETAS MAZIE ZIEMAS SVĒTKI",

15. februārī plkst. 18.00 Ogres Mūzikas skolas koncertzālē - kormūzikas koncerts "AGNETAS MAZIE DZIESMU SVĒTKI".