Saulkrasti aicina uz astoto kamermūzikas festivālu "Satikšanās Saulkrastos", kas norisināsies no 5. līdz 15. augustam. 

Kamermūzikas festivāls Saulkrastos ir radoša darbnīca, kurā mūziķi un komponisti satiekas astoto gadu pēc kārtas, lai divu nedēļu garumā teju mājas muzicēšanas atmosfērā sagatavotu un klausītājiem piedāvātu īpašu kamermūzikas programmu. Festivāla dalībnieki ir trio Fabel un Carmine, klavieru kvartets Quadra, kameransamblis Kremerata Lettonica un solisti - vijolnieks Rainers Šmits (Rainer Schmidt) un vibrofonists Andrejs Puškarevs.

Mūzikas svētkus 2014. gadā dibināja vijolniece Magdalēna Geka. Lai gan lielai daļai festivāla dalībnieku ikdiena noris dažādās pasaules koncertzālēs, joprojām nav mazinājusies vēlme priecēt saulkrastiešus un pilsētas viesus. Jau trešo gadu festivāla mākslinieciskais vadītājs ir vijolnieks Konstantīns Paturskis, kamerorķestra Kremerata Baltica mūziķis.

Piektdien "Klasika" aicina klausīties telefoninterviju ar Konstantīnu Paturski, kurš šobrīd ar Kremerata Lettonica koncertē Baha mūzikas dienās Ansbahā, bet studijā tiekamies ar vijolnieku Arvīdu Zvaguli no klavieru kvarteta Quadra.