Piektdien, 25. aprīlī, plkst. 19.00 "Hanzas peronā" pie Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra pults atgriezīsies iemīļotais franču maestro Žans Klods Kazadesī, šoreiz klausītājiem piedāvājot čella zelta repertuāru — Kamila Sensānsa Pirmā čellkoncerta atskaņojumu, kur diriģentam un orķestrim uz skatuves pievienosies virtuozais un ar augstu muzikālo intuīciju apveltītais čellists Oreljēns Paskāls (Aurélien Pascal). Ar viņu tad arī tiekamies plašākā sarunā.
Līdzās Sensānsam programmā skanēs arī Džuzepes Verdi uvertīra operai "Likteņa vara" un Hektora Berlioza "Fantastiskā simfonija".
Ieteikt
Latvijas Radio aicina izteikt savu viedokli par raidījumā dzirdēto un atbalsta diskusijas klausītāju starpā, tomēr patur tiesības dzēst komentārus, kas pārkāpj cieņpilnas attieksmes un ētiskas rīcības robežas.
Pievienot komentāru
Pievienot atbildi
Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai X profilu!
Draugiem.lv Facebook X