Spīķeru koncertzālē un Dzintaru koncertzālē mazos klausītājus no trīs gadu vecuma februāra sākumā sagaidīs koncertstāsts „Par Marī, lellīti, Žūžū un ceļojošo cirku”. Uzvedumam izvēlētie instrumenti – klavieres, akordeons un saksofons. Muzicēs pianiste Agnese Egliņa, akordeonists Artūrs Noviks un saksofonists Oskars Petrauskis. Un kā gan bez dziedātājiem – Lauras Purenas – Kancānes vai Ingas Šļubovskas Kancēvičas, Baibas Mīlbergas un Naura Indzera. Uzvedumā dziedās arī aktieris Raimonds Celms un Rīgas Doma kora skolas audzēkņi. Bet pavisam cita žanra vieglums un šarms piemitīs Rīgas cirka skolas audzēkņu priekšnesumam. Visi uzveduma dalībnieki stāstīs par jaunu meiteni Marī, kam vēl patīk lelles, par Marī dzimšanas dienu, kurā gan viņas krusttēvs- ceļojošā cirka direktors, gan Marī draugi – Odeta, Gijoms un Fransuā gribēs pasniegt Marī visjaukākās dāvanas.
Martā mazos klausītājus priecēs koncertstāsts „Trīs sivēntiņi un vilks”. Tajā satiksies čellu trio Melo-M, dziedātāji Daumants Kalniņš un Sonora Vaice un Tāļa Sila baletstudijas dejotāji.
Kā notiek mazāko klausītāju koncertu veidošana, kas jāņem vērā un kādi notikumu gaidāmi jauniešiem tuvākajā laikā? Par to izvaicājam muzikoloģi, stāstnieci Karinu Bērziņu.