Ar J.S. Baha, G. F. Hendeļa un J.G. Mīteļa mūzikas koncertu 17. martā Rīgas Domā tiek atsākti vakara koncerti baznīcas lielajā zālē, kur, pēc apkopei veltīta atelpas laika, atkal ieskanēsies 1883. /1884. gadā būvētās Walcker firmas ērģeles. Tās spēlēs Kristīne Adamaite (ērģeļklases docente Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā un Rīgas Vecās Sv. Ģertrūdes draudzes ērģelniece), kura šoreiz sadarbībai aicinājusi flautisti Lieni Denisjuku-Straupi un dziedātāju Guntu Gelgoti.

Sarunā ar Kristīni Adamaiti un Guntu Gelgoti uzzinām par abu mākslinieču sadarbības pirmsākumiem un patiku pret Emīla Dārziņa mūziku, pietāti pret Johana Sebastiāna Baha personību, devumu un viņa darbu izvēli šim vakarā, putnu balsīm un  radošās dzīves aktualitātēm, tostarp Guntas nomināciju Lietuvas Teātra balvai par lomu Broņa Kutāviča operas "Lācis" iestudējumā.

Kristīne Adamaite: "Man ir prieks, ka varu atgriezties atkal pie Johana Sebastiāna Baha darbiem un personīgi piedzīvot tās bagātības, to dziļumu, kas tur ir. Mēs, protams, no 1. klases mūzikas vēsturē mācamies šos teikumus par Baha diženumu, bet ir vajadzīgs ilgs laiks, lai viņa mūzikas slāņus pamazām sāktu ieraudzīt savām acīm. Tad seko nākošais uzdevums - apgūt to tādā veidā, ka droši un ar prieku var piedāvāt klausītājiem. Ar Baha mūziku var bezgalīgi turpināt nodarboties un attīstīties."