24. novembrī Mazajā ģildē programmā "Mūzika čellam un klavierēm" kopā muzicēs čellists un Lietuvas Gļebs Pišņaks un pianists no Latvijas Antons Rosputjko.

Gļebs Pišņaks ir starptautiski atzīts mūziķis, izglītību guvis Lietuvas Mūzikas un teātra akadēmijā pie profesora Rimanta Armona un Vīnē, kur bija Natālijas Gūtmanes un Johanesa Maisļa students. Kā solists ir uzstājies kopā ar Lietuvas, Latvijas, Portugāles orķestriem, sniedzis solo un kamerkoncertus daudzās Eiropas valstīs, Ķīnā, ASV. Kopš 2019. gada Gļebs Pišņaks ir pasniedzējs Lietuvas Mūzikas un teātra akadēmijā.
 
Antons Rosputjko dzimis Jūrmalā, dzīvo Vīnē, ir daudzu starptautisku konkursu laureāts, dažādu festivālu dalībnieks. Muzikālo izglītību guvis Jūrmalas mūzikas skolā, Mozarteum universitātē Zalcburgā (Austrija) profesora Pāvela Gililova klasē un ar izcilību pabeidza gan bakalaura, gan maģistra studijas. Kā solists kopā ar orķestri Antons ir uzstājies ar Latvijas un Lietuvas orķestriem, 2021. gadā viņa debijas albumu “Šopēna šedevri” digitālā formātā laida klajā Ulysses Arts.

Sarunā ar Gļebu un Antonu uzzinām par ierakstu 2008. gadā Latvijas Radio 1. studijā, kas bija kā balva par uzvaru A. Dombrovska konkursā. Par abu duetu, kas dzima pēc Antona vēstules Gļebam sociālās saziņas vietnē, par koncertēsanu Latvijā un abu pirmo kopīgo koncertprogrammu Rīgā, kuras atslēgas vārds ir skaistums.