Latvijas Radio 3 "Klasika" kopā ar citām Eiroradio dalībvalstīm gatavojas starptautiski nozīmīgam projektam – Eiroradio Ziemassvētku dienai, kas šogad tiks atzīmēta Trešajā Adventē – svētdien, 15. decembrī.

"Klasika" šajā dienā no plkst. 11.00 līdz 22.30 aicinās izbaudīt 11 īpašu koncertu tiešraides.

Latvija šogad piedāvās koncertu, kas plkst. 17.00 sāksies Latvijas Radio 1. studijā, kurā uzstāsies dziedātāja Beāte Zviedre, arfiste Ieva Šablovska, saksofonists Ainars Šablovskis, kurš spēlēs arī duduku, kā arī sitaminstrumentāliste Marta Kauliņa.

Koncertā izskanēs Raimonda Tigula jaundarba "Little Star" ("Mazā zvaigzne") pasaules pirmatskaņojums, Jēkabs Jančevskis speciāli šim koncertam radītās Eiropas Ziemassvētku dziesmu aranžijas, Eiropas skaistākie Ziemassvētku laika korāļi, latviešu ziemas saulgriežu folklora un Jānis Lūsēns dziesma "Lūgšana Ziemassvētku vakarā". Šī Rīgas Ziemassvētku programma izskanēs 15 Eiroradio dalībvalstīs.

Bet jau šobrīd "Klasikas" studijā tiekamies ar dziedātāju Beāti Zviedri, arfisti Ievu Šablovsku un komponistu Jēkabu Jančevski, lai uzzinātu, kā norit gatavošanās šim skaistajam koncertam...