Saruna ar Dubultu ev. lut. draudzes ērģelnieci un muzikālās dzīves vadītāju Edīti Alpi par viņas izveidoto un vadīto Starptautisko ērģeļmūzikas festivālu Vox Angelica, kas šovasar notiek jau 14. reizi un no 26. jūlija līdz 7. augustam piedāvā daudzveidīgas koncertprogrammas ar dažādiem mūziķiem ik svētdienu plkst. 18.00.

Festivālā skan ne tikai mūzika ērģelēm solo, bet muzicē arī instrumentālisti un dziedātāji. Šovasar festivālā Vox Angelica piedalās ērģelnieki Larisa Carjkova, Ilze Reine, Guna Kise, Līga Ivāne, Una Cintiņa, Riga Organum Duo (Ilona Birģele un Diāna Jaunzeme-Portnaja), Oskars Kalniņš, Sandra Baldiņa, dziedātāji Rinalds Kandalincevs, Viktorija Pakalniece, Ingrīda Balode, Olga Pjatigorska, akordeonists Aldis Kise, vijolniece Līva Tomiņa, sitaminstrumentālisti Reinis Tomiņš un Virdžīnija Laube-Vītiņa.

Sarunas gaitā - par festivāla atklāšanas koncertu, kurā muzicēja Latvijā pirmā ērģelēm veltītajā konkursa laureāti - divi jauni ērģelnieki Sandra Baldiņa un Oskars Kalniņš, kā arī ieskats nākamo četru koncertu programmās, kas piedāvā ērģeļu saspēles variācijas ar dažādiem sitaminstrumentiem un balsi.