„Lai kur es arī ietu, es redzu gaismu ” – ar šādiem vārdiem savu debijas albumu Light piesaka latviešu džeza dziedātāja Arta Jēkabsone. Lai gan ikdienas gaitas tiek aizvadītas Ņujorkā, šobrīd viņa ir Latvijā un gatava dalīties emocijās un muzikālos stāstos savos albuma prezentācijas koncertos gan Latvijā, gan Lietuvā. Kopā ar Artu studijā viesojās viņas kolēģis, skolasbiedrs, draugs mūzikā un neatņemama sastāvdaļa no albuma Light – kontrabasists no Ņujorkas Niks Danstons.

Raidījuma gaitā Arta atklāj, kā abi ar Niku ir satikušies mūzikā, kādēļ tieši Nika kompozīcijas ir iekļautas viņas debijas albumā Light, un cik patiesībā interesants un izaicinošs bijis process līdz koncerttūres realizācijai.

Artas Jēkabsones koncerti ar programmu Light notiks visā Latvijā: 15. augustā plkst. 19.00 Berga Bazārā, 16. augustā plkst. 19.00 festivālā „Ventspils Groove” Pārventas bibliotēkā, 17. augustā plkst. 19.00 Kandavas pilskalnā, 18. augustā plkst. 19.00 Ērmaņu muižā, 19. augustā plkst. 16.00 Valmieras koncertzālē un 22. augustā plkst. 20.00 bārā „Trompete”, kuru plānots izvērst arī plašākā džema sesijā, uz kuru ir gaidīts ikviens interesents.

Ar Artu Jēkabsoni un Niku Danstonu tikās Santa Šillere.