Orķestris "Rīga" un džeza vokāliste Evilena Protektore 22. un 26. decembrī Lielajā ģildē aicina uz koncertiem "Ziemassvētku rapsodija".

Par gaidāmo koncertu Evilena saka tā: "Tas būs burvīgs! Pirmajā daļā brīnišķīgais pianists Andrejs Osokins spēlēs Gēršvina slaveno Rapsodiju blūza stilā, bet otrajā es dziedāšu Ērvina Berlina un Gēršvina Ziemassvētku dziesmas."

Ar Orķestri "Rīga" viņa sadarbojas jau trešo gadu pēc kārtas, un par to ir pateicīga orķestra direktorei Ilonai Breģei: "Ilonai  bija laba ideja - veltīt visu koncertu Gēršvina un Berlina daiļradei, par ko esmu precīga - man patīk abi meistari. Būs daudz prieka, daudz skaistas mūzikas un valdīs Ziemassvētku noskaņa!"

Evilena nepārprotami ir cilvēks-džezs. Džeza advokāte, džeza mīļotāja. Vaicāta, kas viņu dzīvē iedvesmo, dziedātāja iegrimst pārdomās? "Tas ir sarežģīts jautājums...

Manas dzīves moto - priecājies par to, ko dari, un izbaudi to!

Izvēle kļūt par mūziķi man bija pārdomāts solis. Skolā mācoties, man nebija plāna kļūt par mūziķi, kaut piedzimu mūziķu ģimenē. Redzēju, ka mūziķiem "nedzīvojas" pārāk labi. Abi vecāki izvēlējās izlglītības jomu - negribēju savu dzīvi vetīt mākslai, lai pasniegtu mūziku "parastajā" skolā, kur tā nevienam nav vajadzīga. Tāpēc mana izvēle kļūt par mūziķi notika apzinātā vecumā - kādos divdesmit divos gados, kad jau apzinājos, ko izvēlos. Tobrīd jau zināju, ka neviens cits darbs man tik daudz prieka nesagādās. Negribēju strādāt kaut kādu darbu, lai pēc tam baudītu hobiju. Gribēju mīlēt to, ko daru."

,