Jūnija nogalē klajā laists RTU vīru kora «Gaudeamus» un grupas «Pērkons» albums «Kulakovs. Veidenbaums. Mīlestībā viļņo krūts». Tā pamatā ir koncertprogramma, ko pirms 15 gadiem kopīgi izveidoja abas mūziķu apvienības. Dziesmas ar Eduarda Veidenbauma vārdiem tika virknētas kantātē "Mīlestībā viļņo krūts", kas pirmoreiz izskanēja 2008. gadā Rīgas Kongresu namā. Ierakstā piedalās grupa «Pērkons» (Juris Kulakovs, Juris un Leons Sējāni, Ikars Ruņģis, Raimonds Bartašēvics un Ieva Akurātere), kā arī RTU vīru koris «Gaudeamus». Diriģents un arī solists – Ivars Cinkuss. Ieraksta pēcapstrādi veicis Mārtiņš Krastiņš.

Par albuma ieceri un tapšanas ceļu Liene Jakovļeva izvaicā vīru kora "Gaudeamus" dirģentu Ivaru Cinkusu.

Ivars Cinkuss: Esmu ar "Pērkonu" bijis saistīts jau daudzu gadu garumā, un man ļoti tīk mūsu saspēle. Vienmēr esmu bijis laimīgs tikties ar "Pērkonu", tiešām, no sirds. Manuprāt, Juris Kulakovs un Eduards Veidenbaums ir bijuši absolūti tuvi. Juris ir smēlies no Veidenbauma, un Juris ir radījis no Veidenbauma, jo viņi ir tik gara līdzīgi cilvēki. Man šķiet, ka Juris arī vizuāli ir mēģinājis tuvoties Veidenbaumam. Cik viņu esmu pazinis, tik viņš ir ļoti bijis gara radinieks Veidenbaumam, absolūti. (..)
Šis ieraksts ir sācies pirms 15 gadiem idejiskā līmenī, bet ir beidzies tieši tagad, kad tas ir iznācis. Kantāte ir viens no skaņdarbiem, kas paliks mūsu kora galvenajā, klasiskajā repertuārā. Tas vienmēr būs mūsu, absolūti, nešaubīgi. Jā, lietas nāk un iet, bet Juris Kulakovs ar kantāti "Mīlestībā viļņo krūts" paliks mūsu starpā. Koris to mīl. Ne pilnā veidolā, bet fragmentus mēs ļoti bieži dziedam visādos koncertos, un katrreiz tas ir ar lielu prieku.