21. jūnijā plkst. 18 Liepājas interjera muzejā jeb Hoijeres kundzes viesu namā vasaras saulgriežu novakare tiks sagaidīta ar dabas noskaņu piepildītu kamermūzikas koncertu "Adonīsa dārzos", kurā uzstāsies arfiste Dārta Tisenkopfa-Muselli un flautists Reinis Lapa, ar kuru telefoniski sazināmies "Klasikas" vilnī.

Vasaras pilnbrieda novakare muzejā tiks aizvadīta dabas garu un faunisko radību zīmē, kur abi mūziķi piedāvās savu interpretāciju par saulgriežu mūziku divu svītu formā. Dabas noskaņās ikvienu klātesošo sākotnēji ievedīs amerikāņu-armēņu komponista Alana Hovhanesa svīta "Adonīsa dārzs". Savukārt franču komponista Marka Bertomjē "Piecās niansēs" flauta un arfa izspēlēs vasaras pilnbrieda idilli, kur patētiskas noskaņas mīsies ar vieglprātību, tropiski eksotiskas nakts klātesamību un maigu saullēktu.

Reinis Lapa ir Liepājas Simfoniskā orķestra flautu grupas koncertmeistars, Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas simfoniskā orķestra vadītājs un flautas spēles pedagogs. Dārta Tisenkopfa-Muselli 2018. gadā ar izcilību absolvējusi maģistra studijas arfas spēlē Parmas Arrigo Boito konservatorijā Itālijā. Šobrīd Dārta regulāri koncertē kā soliste un kamermūziķe, izceļot arfas lomu šajos žanros, un kopš 2019. gada janvāra ir arī Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķe.