Koncertzāle “Cēsis” savu ciklu Ambiente skatuve jaunajā gadā turpinās sadarbībā ar Latvijas Radio 3 "Klasika" programmu "Tīrkultūra". Balto sesiju koncertsērijā, kuru raksturo skaņas telpas tīrība, klausītāji aicināti iepazīt pasaulē atzītus, bet Latvijā vēl maz zināmus jaunās mūzikas tīrradņus. Jauno sezonu 26 . janvārī  iesāks britu izcelsmes mūziķis un dziesmu autors Toms Adamss. Par gaidāmo notikumu stāsta koncertzāles mākslinieciskā vadītāja Inese Zagorgska un Zane Ozola no "Tīrkultūras" komandas.

Toms Adamss ikdienā nelieto viedierīces un sociālas platformas, līdz ar to viņa mūzika ir klajš pretstats interneta vides pārsātinātībai - tā ieved klausītāju pasaulē, kurā ir dzīva apjausma par īstenību un patiesumu. Adamsa debijas solo albums Silence iznāca 2017. gadā. Tas izcēlās ar mūziķa unikālo falseta vokālu un tika iekļauts Boba Boilena NPR radio gada albumu desmitniekā:

“Šī smeldzīgā, atmosfēriskā mūzika it kā apstādina laiku... Ja meklējat klusu ierakstu šajos steigas pilnajos laikos, šis būs īstais.”

Šī gada oktobrī klajā nācis Toma Adamsa jaunākais albums Yes, Sleep Well Death. Lai arī jaunais ieraksts bagātināts ar post roka un elektroniskās mūzikas ietekmēm, mūzikai joprojām piemīt tik pazīstamais, melodiskais Adamsa dziesmu rakstīšanas kods. Tas tikai izvērsies vēl plašākā skaņu pasaulē. Rezultāts ir aizraujoša un unikāla dziesmu kolekcija, kas klausītāju aizved ceļojumā pretī nezināmajam, un ko dzirdēsim arī Cēsīs.

Pirms Toma Adamsa uz koncertzāles “Cēsis” skatuves būs arī latviešu grupu ”Vēstnieks".