"Odiseja" turpina iepazīstināt ar interesantākajiem Austrijas Pasaules mūzikas festivāla Glatt&Verkehrt dalībniekiem:

* Meksikas mūsdienu mūzikas jaunuzlēkusī zvaigzne Huans Pavlo Vilja (Juan Pablo Villa) ir eksperimentētājs - viņš aizraujas ar balss improvizāciju, džezu, elektroniku. Festivālā viņš piedalījās ar programmu The Absence, kurā sadarbojās ar pūšamistrumentu kvintetu Darkstone Brass, brazīliešu trombonistu Adriano Adevali un holandiešu perkusionistu Mišu Marku.

* Ranky Tanky no Čarlstonas (ASV)  piedāvā iepazīt ASV Dienvidkarolīnas štata  melnādaino vergu pēcteču tradicionālo "gale" (Gullah) mūzikas stilu džeza aranžējumos. Šī reģiona iedzīvotāji arī šodien runā angļu valodā balstītā kreolu valodā, kurā atrodami daudzi afrikāņu izcelsmes vārdi.

* Sems Emidons (Sam Amidon) no ASV nāk no Vērmontas štata, kas atrodas pie pašas Kanādas robežas. Sems ir audzis folkmūziķu ģimenē, jau no 3 gadu vecuma spēlējis vijoli un dziedājis kopā ar vecākiem un brāli  ģimenes ansamblī. Vēlāk viņš iepazina Mailza Deivisa un Dona Čerija džeza pasauli, kas viņu ļoti aizrāva. Sekoja darbība eksperimentālā pagrīdes roka grupā un nu - 21.gadsimta otrajā desmitgadē Sems ir atgriezies  folkmūzikā ar šo pieredzi un svaigu skatījumu uz amerikāņu tautas mūziku.