Armēnijas čigānu izcelsmes Francijas mūziķis Dans Garibjans 73 gadu vecumā ieskaņojis albumu Da Svidaniya Madame. Kādreiz slavenās Francijas čigānu grupas Bratsh dibinātājs ir izveidojis jaunu trio un dzied "šarmanti dūmakainā balsī, kurā jūtams visu Parīzes grieķu krodziņu cigarešu un degvīna aromāts", kā raksta franču mūzikas apskatnieki. Albumā skan franču, armēņu, romu un grieķu valodas, godinot Dana Garibjana senčus, tagadējo dzimteni un iemīļotos grieķu krodziņus, kur viņš ir bieži muzicējis.

Maķedonijas romu dziedātāja Esma Redžepova sava dziedātājas un dejotājas talanta tika dēvēta par čigānu karalieni. Gadu pirms došanās mūžībā viņa kopā ar talantīgajiem Maķedonijas jaunajiem mūziķiem Nune Brothers studijā ieskaņoja sešas dziesmas, un nu 2021. gadā šie ieskaņojumi nākuši klajā albumā My Last Song.

Changui - tā sauc mūzikas stilu, kas dzimis Gvantanamo novadā Kubā un kas tiek uzskatīs par salsas priekšteci. Labākie no labākajiem čangui mūziķiem dzirdami ierakstos, ko producents Džanluka Tramontana veicis Gvantanamo no 2017. līdz 2019. gadam. Nu šie ieraksti ir apkopoti un izdoti albumā Changui. The songs of Guantanamo.